Grįžti į pradinį puslapį
lt

Administracija

 

UAB „BIKUVOS“ PREKYBA  

Užpalių g. 81, Utena  

Įmonės kodas 284088150

PVM mok. kodas LT840881515  

A/s LT03 7300 0101 2938 9078  

Swedbank AB

Įmonė įregistruota 1998 12 03

VĮ Registrų centras (V.Kudirkos g. 18, Vilnius), Nr. AB98-402

DIREKTORIUS

Gintaras Sadaunikas

Tel. +370 389 50410

Mob. +370 698 43805

Faksas +370 389 61825

El. paštas gintaras@bikuva.lt

DIREKTORIAUS PAVADUOTOJA

Ina Sadaunikienė

Tel. +370 389 50514

Mob. +370 615 19410

Faksas +370 389 61825

El. paštas ina@bikuva.lt

PERSONALO VADOVĖ

Jolita Mieliauskienė

Tel. (8 389) 50 514

Mob. 8 645 17 369

Faksas (8 389) 61 825

El. paštas jolita.mieliauskiene@bikuva.lt

VYR. BUHALTERĖ

Rasa Trumpaitė

Tel: +370 389 50514, 50376;

Mob. tel: +370 615 19419;

Faksas: +370 389 61825;

El. paštas buhalterija@bikuva.lt

rasa.trumpaite@bikuva.lt

DARBŲ VADOVAS

Tomas Telksnys

Tel. +370 389 50514

Mob. tel. +370 615 93503

Faksas +370 389 61027

El. paštas tomas.telksnys@bikuva.lt

IT SKYRIAUS VADOVAS

Ramūnas Meškuotis

Tel: +370 389 50514

Mob. +370 614 79852

Faksas +370 389 61825

El. paštas ramunas.meskuotis@bikuva.lt

 

KOMERCIJOS SKYRIUS:

 

KOMERCIJOS SKYRIAUS VADOVAS

Rolandas Velutis

Tel. +370 389 61780

Mob. +370 615 15338

Faksas +370 389 61027

El. paštas rolandas.velutis@bikuva.lt

 

KOMERCIJOS SKYRIAUS ASISTENTAS

 

- sąskaitų faktūrų klaidos;

- kainynai.

Tel. +370 389 61780

Mob. +370 645 59793

Faksas +370 389 61027

El. paštas kainynai@bikuva.lt

 

PREKIŲ GRUPĖS VADOVAS

Andrius Knyva

- statybiniai mišiniai;

- glaistai;

- betono gaminiai;

- stogo dangos;

- gipso kartonas, plokštės.

Tel: +370 389 61780

Mob. +370 601 97988

Faksas +370 389 61027

El. paštas andrius.knyva@bikuva.lt

 

PREKIŲ GRUPĖS VADOVAS

Rytis Sedelskis

- katilai, krosnys;

- santechnika;

- dažai, klijai, silikonai, lakai;

- sodo inventorius.

Tel: +370 389 61780

Mob. +370 615 19402

Faksas +370 389 61027

El. paštas rytis.sedelskis@bikuva.lt

 

PREKIŲ GRUPĖS VADOVAS

Emilis Kristutis

- audio video technika;

- buitinė technika;

- baldai;

- virtuvės prekės, buitinė chemija;

- karnizai ir žaliuzės.

Tel: +370 389 61780

Mob. +370 615 19414

Faksas +370 389 61027

El. paštas emilis.kristutis@bikuva.lt

 

PREKIŲ GRUPĖS VADOVAS

Mindaugas Valiulis

- apdailinės lentos ir jų priedai;

- plytelės, dekoliai ir jų priedai;

- grindų dangos ir jų priedai;

- lubų dangos ir jų priedai;

- įrankiai;

- tvirtinimo detalės, vinys, spynos;

- elektros prekės;

- tapetai;

- automobilių aksesuarai ir atsarginės dalys.

Tel: +370 389 61780

Mob. +370 615 93755

Faksas +370 389 61027

El. paštas mindaugas.valiulis@bikuva.lt

 

MARKETINGO SKYRIUS:

 

MARKETINGO VADOVAS

Vydas Guobužas

Tel. +370 389 61781

Mob. +370 615 32583

Faksas +370 389 61825

El. paštas vydas.guobuzas@bikuva.lt

 

REKLAMOS VADYBININKAS

Dalius Neliupšis

Tel. +370 389 61781

Mob. +370 615 32583

Faksas +370 389 61825

El. paštas dalius.neliupsis@bikuva.lt

 

REKLAMOS DIZAINERIS

Vytautas Abečiūnas

Tel. +370 389 61781

Mob. +370 615 32583

Faksas +370 389 61825

El. paštas vytautasa@bikuva.lt

 

 

 

 

 

 

 

                     

Atsiliepimai

Mums rūpi Jūsų nuomonė!

Rašyti

 

Prenumerata

Gaukite geriausius pasiūlymus pirmi

Skolininkai

 

UAB „Dimmer“

Vidas Alekna

UAB „Langrinda“