Filtruoti

Statyba ir remontas Šioje kategorijoje yra 667 prekės.

Statybos bei remonto darbams reikalingos specialios priemonės, įranga, kuri gali padėti ne tik pačiam atlikti paprastus darbus, tačiau net ir pastatyti NT objektus, kurie skirti pramogai bei gyvenimui.... Skaityti plačiau

Rodyti puslapyje:
Rūšiuoti pagal:
Konsultuokitės su profesionalais!
Konsultacijos 8:00 - 17:00 d.d.

Statybos ir remonto prekės internetu

Platus prekių asortimentas

Statybos bei remonto darbams reikalingos specialios priemonės, įranga, kuri gali padėti ne tik pačiam atlikti paprastus darbus, tačiau net ir pastatyti NT objektus, kurie skirti pramogai bei gyvenimui. Vienoje vietoje rasite viską, ko reikia, kad statybos bei remonto darbai būtų malonumas, o ne darbas. Galiausiai, su tinkamomis priemonėmis pasieksite ilgalaikį ir tuo pačiu funkcionalų rezultatą.

Mūsų kataloge - gerų kainų produktai, kurių reikia statybai ir remontui: statybiniai mišiniai, blokai plytos, armatūra, stogo danga, pastatų šiltinimas, sandarinimo medžiagos, tvirtinimo elementai.

  • Statybiniai mišiniai: mūro, tinko, grindų, cemento, betono. Taip pat turime plytelių klijų, glaistų ir statybinės chemijos, kuri pagerina mišinių kokybę. Rinkitės kokybę, kuri pelniusi geriausią vardą ir pripažintą profesionalių statybininkų.
  • Blokai, plytos, armatūra – viskas, ko reikia, kad statybos būtų greitos ir ilgalaikės. Blokeliai plačiai naudojami individualių namų statyboms ir populiarūs pramoninių pastatų statyboms. Prekiaujamu blokelių rūšys: silikatiniai, keraminiai, keramzitiniai, akyto betono blokai. Armatūra naudojama betoninėms konstrukcijoms sutvirtinti. Siūlome Jums armatūra strypais arba tinklais Jūsų pastatams.
  • Stogo danga ir priedai – viskas, ko reikia bet kokio tipo pastatui. Rasite stogo dangas, lietvamzdžius, stoglangius ir kitus priedus stogo įrengimui. Visada galite konsultuotis su mūsų specialistais.
  • Pastatų šiltinimas – lietuviško klimato sąlygomis yra būtinas. Turime: vatos, putplasčio, klijų, tinklelių, smeigių, profilių, dekoratyvinio tinko ir kitų daugybe medžiagų reikalingų apšiltinti pastatus.
  • Sandarinimo medžiagos – būtinos bet kokiam objektui. Galime pasiūlyti: sandarinimo, hermetizavimo, klijavimo putas, putų pistoletus, klijus, silikonus, hermetikus, juostas, valiklius, mastikas, montavimo - sandarinimo juostas ir plėveles.
  • Tvirtinimo elementai – skirtingoms konstrukcijoms: medsraigčius, savisriegius, savisraigčius, vinys, inkarinius varžtus/ankerius, įvairus ir kaiščius.

bikuva.lt – viskas, ko reikia statybai bei remontui! Nuo mėgėjo iki profesionalo.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Plačiau Valdyti slapukus.