Filtruoti

Sodas - Daržas Šioje kategorijoje yra 338 prekės.

Kad ir koks oras šiuo metu yra už lango – pradėti ruoštis vasaros darbams niekada nėra per vėlu. Svarbiausia, kad sodo bei daržo darbai yra tikras malonumas su tinkama įranga bei priedais, kurie padeda ir... Skaityti plačiau

Rodyti puslapyje:
Rūšiuoti pagal:
Konsultuokitės su profesionalais!
Konsultacijos 8:00 - 17:00 d.d.

Sodo ir daržo prekės internetu

Platus prekių pasirinkimas

Kad ir koks oras šiuo metu yra už lango – pradėti ruoštis vasaros darbams niekada nėra per vėlu. Svarbiausia, kad sodo bei daržo darbai yra tikras malonumas su tinkama įranga bei priedais, kurie padeda ir darbus atlikti greitai bei kokybiškai, ir tuo pačiu aktyviai pasportuoti. Nuolat pildome savo katalogą, kadangi stengiamės įtikti skirtingiems klientams ir jų darbus padaryti malonesniais.

Sodo ir daržo priežiūrai skirtos prekės naudojamos visus metus, tad pasirūpinkite jomis jau šiandien!

  • Šiltnamiai bei šiltnamių dalys, kurias siūlome, atitinka pačius geriausius standartus, tad garantuoja, kad bet kokios kultūros augalų viešinimas bus malonumas, o ne darbas.
  • Sodo ir daržo įrankiai taip pat skirti kasdienių darbų patogumui: kastuvai bei semtuvai, karučiai, kirviai, kūjai, grėbliai bei visa kita ko reikia, kad dirbti būtų malonu kaip kad niekada.
  • Žinoma, pasirūpinkite ir vejapjovėmis, kurios leis džiaugtis nuostabiu sodu. Siūlome benzinines bei elektrines, akumuliatorines, trimerius, specialias žirkles gyvatvorėms.
  • Nuostabiam sodui bei daržui taip pat reikalingos ir kenkėjų naikinimo priemonės: herbicidai, insekticidai, rodenticidai ir kiti.
  • Taip pat pas mus galite rasti žemes bei durpių mišinius. Katalogas nuolatos pildomas, tad sekite pasiūlymus.
  • Galiausiai, nuostabiai aplinkai reikalingi ir lauko baldai bei kitos dekoracijos, kurios džiugina estetika bei patrauklumu.

bikuva.lt yra ta vieta, kur rasite viską, ko reikia, kad Jūsų sodas bei daržas būtų ne tik išpuoselėtas, tačiau jam netektų skirti daug laiko.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Plačiau Valdyti slapukus.