Filtruoti

Viskas šiltnamiams Šioje kategorijoje yra 44 prekės.

Vasaros sezonu šiltnamis yra nepamainoma pagalba tiems, kurie nori auginti daržoves bei vaisius. ebikuva.lt rasite labai platų šiltnamių bei jų dalių pasirinkimą kiekvienam, kuris nori užsiimti... Skaityti plačiau

Rodyti puslapyje:
Rūšiuoti pagal:
Konsultuokitės su profesionalais!
Konsultacijos 8:00 - 17:00 d.d.

Viskas šiltnamiams internetu

Šiltnamo prekių asortimentas

Vasaros sezonu šiltnamis yra nepamainoma pagalba tiems, kurie nori auginti daržoves bei vaisius. Bikuva.lt rasite labai platų šiltnamių bei jų dalių pasirinkimą kiekvienam, kuris nori užsiimti sodininkyste ir tuo pačiu atrasti jos džiaugsmą.

  • Galime pasiūlyti labai platų šiltnamių pasirinkimą kiekvienam pagal jo poreikius. Nuo didesnių iki mažesnių, nuo ovalių iki stačiakampio formos. Rinkitės tokį, kuris labiausiai tinka ne tik pagal Jūsų poreikius, tačiau ir Jūsų darže.
  • Siūlomos ir įvairios šiltnamių dalys funkcionaliam daržovių bei vaisių, uogų auginimui: takelis, lentynėlė, orlaidė, papildomos durys ir t.t.
  • Polikarbonato plokštės ir profiliai užtikrins, kad šiltnamiai bus ne tik estetiškai patrauklūs, tačiau ir tvirti, ilgaamžiai.
  • Pas mus siūlomos ir polietileno plėvelės, kurios plačiai naudojamos šiltnamių dengimui.
  • Bei kiti priedai šiltnamiams, kurie garantuos jų ilgaamžiškumą, patvarumą bei funkcionalumą.

Bikuva.lt – tai, ko reikia tavo šiltnamiui.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Plačiau Valdyti slapukus.