e
prekė
MCPA 1000 ml
Prekės kodas: 641679300397

MCPA 1000 ml

DĖMESIO! Kenksmingas prarijus. Smarkiai pažeidžia akis. Labai toksiškas vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Siekiant... Skaityti plačiau
21,50 €
vnt.
Pristatymo būdai
Pristatymas į namus
DPD kurjeris

Pristatymas nurodytu adresu

Šiandien, Gruodžio 6 d.
Venipak kurjeris

Pristatymas Kurjeriu į namus Patogu!

Šiandien, Gruodžio 6 d.
Pristatymas į paštomatus
DPD paštomatai

Pristatymas į paštomatą

Šiandien, Gruodžio 6 d.
LP Express paštomatas

Pristatymas į paštomatą

Šiandien, Gruodžio 6 d.
Atsiėmimas parduotuvėje

Šis pristatymo būdas šiuo metu negalimas

* Dėmesio: pristatymo terminai yra preliminarūs ir gali priklausyti nuo kurjerių užimtumo.

Prekės aprašymas

DĖMESIO!

Kenksmingas prarijus. Smarkiai pažeidžia akis. Labai toksiškas vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus. Siekiant išvengti žmonių sveikatai ir aplinkai keliamos rizikos, būtina vykdyti naudojimo instrukcijos nurodymus. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, dėvėti apsauginius drabužius ir naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ: kreiptis į gydytoją. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Talpyklą šalinti pagal nacionalinius teisės aktų reikalavimus. Neužteršti vandens augalų apsaugos produktu ir jo pakuote (neplauti purškimo įrenginių šalia paviršinių vandens telkinių, vengti taršos per drenažą iš sodybų ar nuo kelių). Siekiant apsaugoti vandens organizmus, būtina išlaikyti 1 metro apsaugos zoną iki paviršinio vandens telkinių ir melioracijos griovių.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

Nufarm MCPA – selektyvaus veikimo sisteminis herbicidas naudojamas piktžolėms naikinti vejose. Herbicidas sustabdo piktžolių augimą, jos nustoja augti ir žūsta. Nufarm MCPA geriausiai sunaikina jaunas, aktyviai augančias piktžoles, šiltu, saulėtu oru (daugiau kaip + 10˚C) ir kai dirvos drėgmė optimali. Herbicidas geriausiai veikia jei po purškimo 6 valandas nelyja.

NAIKINAMOS PIKTŽOLĖS

Nufarm MCPA vejose naikina rūgštynes, dilgėles, kiaulpienes, trikertes žvagines, dirvines nemiršėles, daržines žliūges, gysločius, vėdrynus.
Augalų apsaugos produktus naudokite saugiai.
Prieš naudodami perskaitykite ženklinimą ir informaciją apie produktą.

NAUDOJIMO NORMOS

Į 10 litrų vandens įpilama 70 ml herbicido ir šiuo tirpalu nupurškiama 300 m² vejos. Purškiama, kai vejoje vyrauja herbicidui jautrios piktžolės. Norint išnaikinti kiaulpienes purškiama, kai jos yra pilnos rozetės tarpsnyje, bet prieš žiedinio pumpuro pasirodymą.

DĖMESIO: Vaikščioti ant Nufarm MCPA apdorotos vejos galima tik tai po to, kai išpurkštas produktas visiškai išdžiūsta.

PRIEŠ NAUDODAMI AUGALŲ APSAUGOS PRODUKTĄ PERSKAITYKITE NAUDOJIMO INSTRUKCIJĄ!

Rekomenduojame pirkti kartu

Techninė informacija:

  • Talpa: 1 l
Likučiai parduotuvėse
  • Anykščių parduotuvė adresu A. Vienuolio g. 32, Anykščiai ( 6 vnt.)
  • Ukmergės parduotuvė adresu Deltuvos g. 33b, Ukmergė ( > 10 vnt.)
Atsiliepimai
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra. Būk pirmas (-a) ir palik atsiliepimą!

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Plačiau Valdyti slapukus.