Prekės kodas: 733254355843

Skalbyklė AEG L8WBC61S

Metinės el. energijos sąnaudos skalbiant / skalbiant ir džiovinant: 172 / 1340 kWh Metinės vandens sąnaudos skalbiant / skalbiant ir džiovinant:... Skaityti plačiau
751,41 €
vnt.
45.50 €* - Skalbimo mašinos pajungimas
*kaina gali kisti nuo pasirinkto atvykimo adreso
  Pristatymas
  DPD kurjeris

  Pristatymas nurodytu adresu

  Pirmadienį, Balandžio 3 d.
  Turime sandėlyje 5 vnt.
  Likučiai parduotuvėse

  * Dėmesio: pristatymo terminai yra preliminarūs ir gali priklausyti nuo kurjerių užimtumo.

  Prekės aprašymas

  Metinės el. energijos sąnaudos skalbiant / skalbiant ir džiovinant: 172 / 1340 kWh

  Metinės vandens sąnaudos skalbiant / skalbiant ir džiovinant: 12200 / 23000 l

  Audinius tausojantis būgnas Protex™.

  Elektroninis drėgmės jutiklis matuojantis drėgmės lygį audiniuose, taip perskaičiuodamas džiovinimo trukmę, kad audiniai nebūtų perdžiovinami.

  DualSense™ - skalbyklės sistema, leidžianti skalbti ir džiovinti jautrius audinius, įskaitant tuos, kuriuos galima skalbti tik rankomis.

  ProSense™ - technologija, parenkanti optimalų skalbimo ciklo laiką atsižvelgiant į įkrovos dydį bei optimalias vandens sąnaudas atsižvelgiant į audinio vandens sugertį (skalbimo ciklas pritaikomas net prie mažų įkrovų: 1-2 Kg).

  ÖKOMix™ - technologija, kai vanduo prieš įleidžiant į būgną su audiniais yra sumaišomas su skalbimo priemone ir minkštikliu specialioje talpoje, taip pasiekiant geresnį jų įsisavinimą ir kiekvieno audinio pasiekiamumą.

  ÖKOInverter™ - ilgamžis variklis be anglinių šepetėlių, kurio dėka užtikrinamos mažos el. sąnaudos bei triukšmingumas, bei iki 25% pasiekiamas greitesnis skalbimas neprarandant kokybės.

  PlusSteam™ - technologija, kai skalbimo metu purškiami garai, ko pasekoje iki 30% sumažinamos raukšlės audiniuose.

  SoftPlus™ - technologija, kuri prieš paskutinį skalavimą išskirsto audinius po būgną tolygiai, kad minkštiklis būtų geriau įsisavinamas, o nesikoncentruotų vienoje vietoje.

  Direct Spray™ - tiesioginis įpurškimas užtikrina tolygų vandens ir skalbimo priemonių sumaišymą bei paskirstymą ant audinių, galutiniame rezultate drabužiuose neliks skalbimo priemonių dėmių.

  Silent System™ - skalbyklė turinti specialią izoliavimo sistemą, veikia nepaprastai tyliai.

  ÖKOPower (4h/5kg) - nepertraukiama programa 5 Kg išskalbianti ir išdžiovinanti mažiausiomis el. energijos sąnaudomis ir per ypatingai trumpą laiką.

  SVORIO sensorius.

  Flow meter vandens įleidimo sensorius.

  Aqua control sensorius.

  Neputojanti skalavimo sistema.

  Būgno balanso kontrolė.

  Uždelsto įsijungimo galimybė.

  Užraktas nuo vaikų.

  WoolMark Blue - galima skalbti vilnos audinius net jei ir neleidžia rūbų skalbimo ženkliukas (aišku tik su Vilnos programa).

  Matmenys (AxPxG): 85x60x60,5 cm (max. gylis: 66,0 cm)


  Programos: Cotton, Cotton Economy, Synthetics, Delicate, Wool Plus, New Outdoor, OKOPOWER (5kg/4h), Steam Refresh, Rinse (Rpm Dep), Spin / Drain.

  Papildomos programos: On/off, Anticrease, Quick, Start/pause, Temperature selection, Spin selection, Stains/Prewash, Delay start, Mode, Autodry, Drying time.

  Techninė informacija:

  • Aukštis: 85 cm
  • Plotis : 60 cm
  • Spalva: Balta
  • Naujoji energijos sąnaudų klasė: A
  Likučiai parduotuvėse
   • Centrinis sandėlys (5 vnt.)
   Atsiliepimai
   Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra. Būk pirmas (-a) ir palik atsiliepimą!
   Kitos panašios prekės

   Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Plačiau Valdyti slapukus.